جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مایکوگن در سالن پرورش قارچ

  تشکر از همه دوستانی که با ما تماس داشتند و سوالات متعددی را در مورد بیماری در سالن پرورش قارچ شان پرسیدند که برایشان مجهول بوده است.

  دوستان علائم این بیماری را اینطور توصیف کرده اند: بیماری عجیب شبیه دنبالان و یا کج و معوج که قارچ را شبیه سیب زمینی دفرمه میکند. بهتر است به این علائم این را نیز اضافه کنم که این بیماری شبیه قارچ بدون ساقه ولی با ریشه های متعدد؛ در ابتدا بسیار سفید در عرض کمتر از 48 ساعت تغییر رنگ داده وبه رنگ قهوه ای کثیف در می آید، و بسیار خطرناک می باشد و بسیار سریع گسترش می یابد.

  این بیماری مایکوگن یا حباب تر می باشد و خاک آلوده منبع این بیماری می باشد. به همین دلیل در ابتدا توصیه می شود که مواد اولیه را از جای مطمئن خریداری کنید. مدیر خرید ما در این زمینه می تواند شما را بیشتر راهنمایی کند. 

  در صورت مشاهده این بیماری در ابتدا باید از گسترش این بیماری به دیگرمناطق جلوگیری کرد بدین منظور مناطق الوده را با مخلوط نمک و آهک پوشش دهید و جهت کنترل رشد سریع آن به دیگر مناطق نیاز است که کل بستررا مابین فلشها با محلول 1000/1.5 سم اختصاصی اسپورگن سم پاشی کنید.

  در صورت نیازبه خاک سالم و همینظور سم اسپورگن و یا راهنمایی در مورد  نحوه ی مصرف آن می توانید با کارشناس خرید ما تماس بگیرید.

  09144809207 آقای شهریار ایمانی


  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 5 فروردين 1395
  منبع
  برچسب ها : بیماری ,قارچ ,ابتدا ,شبیه ,پرورش قارچ ,سالن پرورش ,
  مایکوگن در سالن پرورش قارچ

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر