تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


مایکوگن در سالن پرورش قارچ

  تشکر از همه دوستانی که با ما تماس داشتند و سوالات متعددی را در مورد بیماری در سالن پرورش قارچ شان پرسیدند که برایشان مجهول بوده است.

  دوستان علائم این بیماری را اینطور توصیف کرده اند: بیماری عجیب شبیه دنبالان و یا کج و معوج که قارچ را شبیه سیب زمینی دفرمه میکند. بهتر است به این علائم این را نیز اضافه کنم که این بیماری شبیه قارچ بدون ساقه ولی با ریشه های متعدد؛ در ابتدا بسیار سفید در عرض کمتر از 48 ساعت تغییر رنگ داده وبه رنگ قهوه ای کثیف در می آید، و بسیار خطرناک می باشد و بسیار سریع گسترش می یابد.

  این بیماری مایکوگن یا حباب تر می باشد و خاک آلوده منبع این بیماری می باشد. به همین دلیل در ابتدا توصیه می شود که مواد اولیه را از جای مطمئن خریداری کنید. مدیر خرید ما در این زمینه می تواند شما را بیشتر راهنمایی کند. 

  در صورت مشاهده این بیماری در ابتدا باید از گسترش این بیماری به دیگرمناطق جلوگیری کرد بدین منظور مناطق الوده را با مخلوط نمک و آهک پوشش دهید و جهت کنترل رشد سریع آن به دیگر مناطق نیاز است که کل بستررا مابین فلشها با محلول 1000/1.5 سم اختصاصی اسپورگن سم پاشی کنید.

  در صورت نیازبه خاک سالم و همینظور سم اسپورگن و یا راهنمایی در مورد  نحوه ی مصرف آن می توانید با کارشناس خرید ما تماس بگیرید.

  09144809207 آقای شهریار ایمانی


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : بیماری ,قارچ ,ابتدا ,شبیه ,پرورش قارچ ,سالن پرورش ,
  مایکوگن در سالن پرورش قارچ

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 2 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر